Föremål som liknar speglar förgyllda
4126 Speglar
2 st. Förgyllda ramar, 55x44 + 66x48 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 6 januari 2020
9296 Speglar
2 st. Förgyllda, 59x27
Såld: 400 kr
Såldes den 11 mars 2019
8632 Speglar
ett par, förgyllda, gustaviansk stil, höjd: 55 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 4 december 2017
5445 Speglar
2 st. förgyllda, höjd: 85 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 maj 2015
4139 Speglar
2 st, förgyllda, 1920-tal, höjd: 70 + 100 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 11 november 2013
9523 Speglar
2 st. förgyllda, höjd: ca 60
Såld: 250 kr
Såldes den 18 februari 2013
3606 Speglar
1 par, förgyllda, gustaviansk stil. , höjd: 47
Såld: 800 kr
Såldes den 22 oktober 2012
1536 Speglar med ko..
Såld: 3.800 kr
Såldes den 5 mars 2012
5391 Speglar
1 par, förgyllda, höjd: 94
Såld: 450 kr
Såldes den 23 november 2009